Контакт

ТА НЕТ-БАЈ

Адреса:
Ул. Даме Груев 2 Скопје 1000 Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 2 32 16 422; +389 2 32 16 566

Факс: +389 2 3216469

http://www.net-bay.com.mk

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

Останати информации

top